ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 

ITR

 

   ITR: İtalya-Modena'da kurulu fabrika Cer parçaları, silindir kapakları, yürüyüş takımları, kazıcı delici parçalar üzerine çok çeşitli ve orijinal kalitesinde üretim yapmaktadır. Firmamız ITR® markasına ait tüm yedek parça çeşitlerini Hem Caterpillar® hemde KOMATSU® iş makinaları için oldukça rekabetçi fiyatlarla stoklarında hazır bulundurmaktadır.

              ITR BLACK CAT

 

   ITR BLACK CAT: Boron Çelik Greyder Bıçakları,Dozer Bıçakları, Kepçe Ağızları

ITR ŞASİ

 

    ITR: Kaynaklı Şasiler, Flanşlı Şasiler, Pivot Bağlantılı Şasiler

FP-DIESEL

 

  FEDERAL MOGUL: FP DIESEL® markasının üreticisi olan grup, özellikle motor parçaları ve Takım Conta, Oring Keçe gibi ürünlerde orijinal kalitesinde üretim yapmaktadır. FEDERAL MOGUL kurulduğu günden bu yana sürekli gelişerek bugün çok uluslu bir şirket haline gelmiştir. Ülkemizde de GOETZE, NURAL markalarını üreten İstanbul Motor Piston ile ortak olan grup'a ait tüm parçalar firmamız tarafından oldukça rekabetçi fiyatlarla satılmaktadır.

ESCO BUCYRUS

 

   ESCO BUCYRUS: Kanada'da kurulu ESCO grubunun bünyesindeki fabrika Greyder ve Dozer bıçaklarında orijinal kalitesinde üretim yapmaktadır. Greyder Bıçakları Boron çelikten üretilmekte olup hem aşınmaya hemde kırılmaya karşı mukavim olup garantili olarak oldukça rekabetçi fiyatlarla satılmaktadır.

DUAP

 

   DUAP: İsviçre'de kurulu Fabrika Yakıt sistemleri üzerine üretim yapmakta olup bir çok markanın orijinal üreticisidir. Firmamız DUAP AG® nin iş makinaları grubu için üreticiye ait parçaları oldukça rekabetçi fiyatlarla stoklarında hazır bulundurmaktadır.

DISA

 

  DISA: İtalya'da kurulu fabrika Yakıt sistemleri üzerine üretim yapan firma 150 çalışanı 15.000 m2 üretim tesisleriyle orijinal standartlarında üretim yapmaktadır.

JTC

 

  JTC: Japonya'da üretilen turbo ve cartriche'leri uzakdoğuda üretilen birçok iş makinasında O.E.M. olarak kullanılmaktadır.

GOETZE

 

  GOETZE: Dünyada bir çok iş makinası, otomobil ve kamyonda orijinal ekipman olarak kullanılan imalatının büyük bir bölümü robot sistemlerle yapılan fabrikada üretilen Piston, segman, gömleklerinde dağıtımı stoklarımızdan yapılmaktadır.

FMC

 

   FMC Friction Marketing: Şanzuman,Fren Diskleri ve Plateleri

DUFFERDOFIN

 

DUFERDOFIN NUCOR: PALET PABUÇLARI, BORON ÇELİK DOZER GREYDER BIÇAKLARI